Sin City

Sin City.

rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 

Kambarys Nr. 143

Go down 
AutoriusPranešimas
Harriet Foss
A whiter shade of pale.

Pranešimų skaičius : 23

RašytiTemos pavadinimas: Kambarys Nr. 143   Sk. 12 27, 2009 8:10 pm

Kažkoks kambarys svečiams, apsistojantiems ilgesniam laikui. Šiuo metu čia karaliauja mafijos bosas.

A whiter shade of pale.

Pranešimų skaičius : 23

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kambarys Nr. 143   Sk. 12 27, 2009 8:25 pm

Harrieta įėjo į kambarį. Jis buvo šviesus, palyginus su lauke esančia tamsa. Mergina išsitraukė kažkokį lagaminėlį, kurį visada slėpė už savo apsiausto skverno. Foss priėjo arčiau mafijozo, su savo juodais aukštakulniais, pagamintais iš latekso batais. Ji padėjo lagaminėlį tiesiai prieš pat mafijos boso nosį.
- Tikiuosi pinigai tikri... - suniurzgėjo Rodrigues'as. Jis pasilenkė arčiau jo, užsitraukė cigaro ir atidarė lagaminėlį, tingiu judesiu. Šis atsidarė. Iš jo pasklido pinigų kvapas. Mekas, bet vis šioks toks. Vyras linktelėjo patenkintas ir padavė lagaminėlį savo vienam iš sargybinių. Šis paslepė jį kažkur.
- Na ką gi, įdomu, katra iš šokėjų uždibo tiek pinigų?.. - šis kandžiai paklausė ir nusijuokė.
- Visos, - visai nemaloniai nusišypsojo Harrieta.
- Gal nori dar jų užsidirbti? - Rodrigues'as paklausė, glostydamasis sau smakrą.
- Ne, ačiū. Aš čia ne to atėjau. Ir mano darbo valandos... Na, šiandien aš nedirbu, - ji dirbtinai nusišypsojo, šiek tiek jausdama įtampą. Ji puikiai žinojo, ką šie vyrai gali padaryti kekšėms, kaip ji. Hana buvo gyv... miręs pavyzdys.
- Tuomet čiuožk iš čia, - Rodrigues'as žiauriai išsiviepė ir pamojo pirštu. Foss apsisuko ir jau norėjo žengti link durų, kai mafijozas pliaukštelėjo jai per užpakalį.
- Hmmm, stangrus kaip visada... - bosas su pasitenkinimu sumurmėjo ir vėl atsilošė savo krėsle.
- Jeigu rytoj visai dienai priklausytum man, galbūt atleisčiau jus nuo mėnesinių mokėsčių... - šis su akivaizdžiu pasimėgavimu dėl savo valdžios, pratarė. Harrieta pagalvojo, kad dėl 10 tūkstančių, ji galėjo padaryti bet ką, net visą savaitę mylėtis su Pedofilu. Bet dabar, ji jau buvo išmokusi savo pamoką.
- Deja. Aš dar netokia kekšė, kaip Kamila, - ši sumurmėjo ir žengė link durų.
- Toji Kamila pavarė. Ji buvo geriausia. Ne taip kaip tu. Tu gyvas pavyzdys, kad esi niekinga šliundra, kuri puikuojasi ttik švelnesniu, kekšės vardu... - Rodrigues'as žiauriu balsu suriko ir Foss suprato, kad jai jau tikrai metas dingti iš šio siaubūno kambario, ką ji po sekundėlės ir padarė.

Kambarys Nr. 143
Atgal į viršų 
Puslapis 11